Unikátní online seberozvojový program

aneb Jak na štěstí a pozitivní přístup k životu?

Proč do toho jít?

Vydejte se cestou od seberozvoje ke šťastné mysli už nyní a prožívejte radost a harmonii v každém nádechu. 

Změníte nejen sami sebe, ale i své široké okolí, daleko širší, než jste si dosud mysleli. 

Tak velká je síla jednoho člověka, tak velkou sílu máte. 

Vložte ji tam, kde zúročíte její smysl.

Čekáte stále na ideální konstelaci hvězd a vaší práce? To si asi počkáte.

Důvody, proč něco odkládat, si najdeme vždycky.

Odhoďte tento starý a nefunkční vzorec a nenechte si ujít to, co vám nastartuje život k lepšímu už nyní.

 

Od seberozvoje ke šťastné mysli

Cena 990 Kč - 1x za 3 týdny

Jako vystudovaná psycholožka a psychoterapeutka zabývající se ve své odborné praxi psychologií štěstí jsem pro vás vytvořila unikátní program OD SEBEROZVOJE KE ŠŤASTNÉ MYSLI. V rámci tohoto programu dokážete transformovat své nefunkční a mnohdy škodlivé vzorce chování a uvažování o sobě a o světě do zdravé, harmonické a šťastné podoby.

Online program OD SEBEROZVOJE KE ŠŤASTNÉ MYSLI představuje kontinuální práci na sobě v podobě tematických kurzů a seberozvojových a motivačních seminářů. Tento program vás provází cestou seberozvoje ke šťastné mysli, a přináší vám tak inspirace pro hluboké poznání sama sebe a zákonů šťastného života.

Mou prací je to, že zkoumám důvody a příčiny štěstí lidí z různých koutů planety, o čemž pak píšu a přednáším pro širokou i odbornou veřejnost. Pro tento program mě například velmi inspiroval himálajský Bhútán, známý jako země štěstí. Je to buddhistické království, ve kterém jsem nějakou dobu žila, přátelila se s komunitou mnichů a zkoumala důvody tamního štěstí. Moje krásná práce mě inspirovala natolik, že cítím jako své poslání tyto zákonitosti štěstí šířit dál a pomoci lidem k lepšímu životu díky jedinečnému programu OD SEBEROZVOJE KE ŠŤASTNÉ MYSLI.

Tento program začíná Mindfulness a meditačním kurzem, který je klíčovým pilířem vašeho sebepoznání a také odrazovým můstkem pro váš další růst. Na něj pak navážeme dalšími tematickými seberozvojovými kurzy, jako je Kurz pozitivního myšlení či Kurz vztahové harmonie. 

Každý kurz obsahuje 10 dílů a každé 3 týdny budete mít přístup k novému dílu.

Neodmyslitelnou součástí tohoto programu jsou také Motivační a seberozvojové semináře, které představují každoměsíční společná setkání ukotvená inspirujícími tématy pro váš osobnostní rozvoj a sebepoznání. 

Tato živá vysílání probíhají vždy první den v měsíci od 20 hodin. Pokud seminář nestihnete, jeho záznam je vám ještě týden k dispozici.

Díky tomuto programu se naučíte vybudovat šťastnou mysl a zdravé postoje sama k sobě i k celému světu okolo. Vědecké výzkumy ukazují, že neovlivňujeme jen naše primární kontakty, ale také sekundární a terciální kontakty, kamarády našich kamarádu a jejich další známé a kamarády. Máme mnohem větší moc, než si myslíme.

Pozitivně orientovaná psychoterapie je cestou jak rozvinout svůj potenciál, najít elán a pozitivní přístup k životu. Naučím vás, jak místo problémů vidět výzvu.

 

 

Chcete se dozvědět o novinkách jako první?