Podpora a strategie pro navrácení rovnováhy do života.

…aneb jak najít správnou cestu zpět?

  1. Sociální podpora: Otevřete se rodině, přátelům nebo kolegům a sdílejte své pocity. Silná podpora je klíčová pro zvládání vyhoření.

  2. Vytvořte si plán: Stanovte si cíle a rozvrhněte si úkoly tak, abyste měli dostatek času pro práci i odpočinek.

  3. Prioritizujte sebe péči: Udělejte si čas pro sebe a svoje potřeby. Pravidelně cvičte, relaxujte a dbávejte na zdravou stravu.

  4. Delegujte a říkejte ne: Naučte se delegovat úkoly a odmítnout ty, které překračují vaše možnosti.

  5. Cvičte mindfulness: Praktikujte meditaci a pozornost v přítomném okamžiku. Pomůže vám snížit stres a zlepšit soustředění.

  6. Odpočívejte pravidelně: Stanovte si časy pro odpočinek a relaxaci. Pravidelný odpočinek zlepšuje fyzické i duševní zdraví.

  7. Hledejte profesionální pomoc: Terapeutická podpora může pomoci identifikovat a zvládnout příčiny vyhoření.

S podporou a strategiemi pro návrat rovnováhy do života je možné překonat syndrom vyhoření a obnovit duševní a fyzickou pohodu.

Co mám teď dělat?!

Pokud chcete se mnou osobně konzultovat a pracovat psychoterapeuticky na svém seberozvoji, objednejte se ke mně na Pozitivně orientovanou psychoterapii a začněte důvěřovat své šťastné cestě životem.

Objednejte si online psychoterapii

firemni-psycholog-kristyna-troneckova

Vyplňte formulář a já se vám obratem ozvu

Kristýna mi opravdu pomohla, rozhovory s ní jsou velmi inspirativní. Navedla mě jak se na věci koukat z pozitivní stránky a stále na tom spolu pracujeme.

Pozitivně orientovaná psychoterapie je cestou jak rozvinout svůj potenciál, najít elán a pozitivní přístup k životu. Naučím vás, jak místo problémů vidět výzvu.

 

 

Chcete se dozvědět o novinkách jako první?