Vytváření zdravých hranic a vyváženého životního stylu.

…aneb jak vše správně nastavit?

  1. Stanovte si priority: Identifikujte, co je pro vás nejdůležitější v pracovním i osobním životě. Ujasnění priorit vám pomůže lépe rozhodovat a plánovat.

  2. Naučte se říct ne: Nepřebírejte více úkolů, než zvládnete. Buďte odvážní a odmítněte, pokud cítíte, že je to pro vás příliš.

  3. Pracovní a osobní oddělení: Vyhradte čas a místo pro práci a pro odpočinek. Nenechte pracovní starosti pronikat do vašeho soukromí a naopak.

  4. Delegujte úkoly: Naučte se delegovat části pracovního zatížení nebo domácích povinností. Spoléhejte se na podporu kolegů, rodiny nebo přátel.

  5. Strávte čas pro sebe: Věnujte čas aktivitám, které vás nabíjí a přinášejí radost. Buďte aktivní, relaxujte a vytvářejte si momenty klidu.

  6. Pravidelný odpočinek: Zajistěte si dostatek spánku a pravidelné pauzy během pracovního dne. Odpočatý a er energie zvládáte lépe stresové situace.

  7. Omezte digitální zařízení: Stanovte si limity pro používání sociálních sítí a elektroniky. Uvolníte mysl a zvýšíte soustředění.

Vytvářením zdravých hranic a vyváženým životním stylem posílíte svou odolnost vůči stresu a vyhoření. Na naší stránce najdete další tipy a strategie, jak efektivněji řídit svůj čas a dosáhnout harmonie mezi prací a soukromým životem.

Co mám teď dělat?!

Pokud chcete se mnou osobně konzultovat a pracovat psychoterapeuticky na svém seberozvoji, objednejte se ke mně na Pozitivně orientovanou psychoterapii a začněte důvěřovat své šťastné cestě životem.

Objednejte si online psychoterapii

firemni-psycholog-kristyna-troneckova

Vyplňte formulář a já se vám obratem ozvu

Kristýna mi opravdu pomohla, rozhovory s ní jsou velmi inspirativní. Navedla mě jak se na věci koukat z pozitivní stránky a stále na tom spolu pracujeme.

Pozitivně orientovaná psychoterapie je cestou jak rozvinout svůj potenciál, najít elán a pozitivní přístup k životu. Naučím vás, jak místo problémů vidět výzvu.

 

 

Chcete se dozvědět o novinkách jako první?