Program Od seberozvoje ke štastné mysli LP

Online kurz meditace a mindfulness

Naučí vás jak vést štastný a pozitivní život za pomoci moderní psychoterapie a starodávného vědění buddhistických mnichů

Vše z pohodlí vašeho domova, kdykoli jen budete chtít

S čím vám meditace pomůže?

Se stresem a úzkostmi

Každý se občas cítíme pohlcen negativní enegrií. Kurz vás naučí jak se se stresem lépe vypořádat.

S hledáním životní pohody, radosti a stěstí

Je to celoživotní cesta. Kurz vás ale nasměřuje tím správným směrem.

Se zvládáním vlastních myšlenek

Je to těžší než se zdá. V těchto situacích je potřebné svému tělu naslouchat.

S rozvojem vaší osobnosti

Nejlepší investice je vždy sám do sebe. Na mysl si sice nesáhneme ale také potřebuje péči.

Stačí 5 minut a můžete začít rozvíjet svou mysl ještě dnes.

Jak kurz funguje?

1. V dolní části stránky kurz objednáte

Stačí pár informací a 5 minut. My si vaše informace bezpečně uložíme a každé 3 týdny se vám automaticky kurz obnoví a můžete ve svém sebeobohacování pokračovat.

2. My vaši objednávku vyřídíme

Není to žádný dlouhý proces. Pouze zkontrolujeme, že je vše jak má.

3. Přihlásíte se

V členské sekci zadáte své přihlašovací jméno a heslo.

4. Začnete rozvíjet svou mysl

Ve vašem účtu vás bude čekat vaše první video a každé 3 týdny přidáme další...

Informace o kurzu

Kdo vás kurzem provede?

Kristýna Tronečková v Českém rozhlasu

Psychoterapeutka a cestovatelka Kristýna Tronečková

Jsem psycholožka, spisovatelka, a certifikovaná lektorka mindfulness zaměřující se na štěstí a pozitivní přístup k životu. Vytvořila jsem nový směr pozitivně orientované psychoterapie, jejíž cílem je vědomé prožívání přítomnosti, zvýšení vyrovnanosti a pocitu štěstí. Psychoterapie odráží můj životní příběh založený na hledání a nacházení pozitivních přístupů k životním situacím.

Mindfulness a meditace

Mindfulness je umění být plně přítomen v každém okamžiku. Je to stav, ve kterém se naučíte vnímat své myšlenky, emoce a okolní prostředí bez posuzování či hodnocení. Meditace je klíčovou součástí tohoto procesu. Během meditace se soustředíme na dech a naučíme se přijímat a uvolňovat všechny přicházející myšlenky bez připoutání k nim.

Náš kurz je vhodný pro všechny bez ohledu na jejich předchozí zkušenosti s mindfulness a meditací.  Připojte se k našemu kurzu a objevte sílu mindfulness a meditace ve svém životě.

Čím se v kurzu zabíváme?

Co je cílem kurzu?

Váš seberozvoj a sebepoznání

Cílem našeho kurzu je naučit vás umění vědomé přítomnosti a soustředění, abyste mohli dosáhnout vnitřního klidu a vyrovnání se s každodenním stresem. Během kurzu se budete učit umění meditace, které vám pomohou lépe zvládat vaše myšlenky, emoce a vnější podněty. Náš cíl je poskytnout prostředí, kde se můžete rozvíjet ve vaší cestě k většímu osobnímu blahu a duševnímu zdraví.

Mindfulness a meditace jsou klíčové pro náš život, protože to jsou techniky, které nám pomáhají najít vnitřní klid a balanc ve světě plném rušivých vlivů. Tuto kapitolu jsme vytvořili tak aby jste získali základní povědomí o technikách a jejich potenciálu pro váš osobní rozvoj a duševní blaho.

Mindfulness je mocná dovednost pro zlepšení vašeho duševního a emocionálního blaha. Naučíme vás jak být plně přítomní v každém okamžiku, efektivně snižovat stres a zlepšovat vaši schopnost soutředit se na své okolí.

Emoce jsou nedílnou součástí našeho života, a proto je důležité se je naučit vnímat a přijímat. Meditace a mindfulness vás naučí emocím naslouchat a rozumět jejich přítomnosti.

Toto téma jsme zahrnuli, protože mindfulness a meditace vám pomáhají prohloubit mezilidské vztahy a rozvíjet schopnost empatie a soucitu. Naučí vás více milovat a přijímat sebe i druhé s vědomím a porozuměním.

Vědomé vnímání těla je základem mindfulness a meditace. Tím, že se naučíme soustředit na tělesné projevy si můžeme lépe uvědomit napětí, stres nebo potřeby našeho těla. 

V dnešním uspěchaném světě často přehlížíme radost a krásu našeho okolí. Mindfulness vás naučí zastavit se a vychutnat si přítomný okamžik. 

Sebepřijetí je klíčové pro osobní růst a dlouhý šťastný život. Mindfulness nám pomáhá rozvíjet bezpodmínečné přijetí sami sebe, s našimi klady i zápory. Díky tomu se můžeme posunout k seberealizaci a většímu štěstí.

Soucit k sobě i ostatním je jednou z nejdůležitějších hodnot, které mindfulness a meditace posilují. Naučíte se rozvíjet schopnost vcítění a porozumění obtíží a utrpení, jak u vás, tak u druhých. Tím se můžete stát zdrojem podpory a pozitivní změny ve světě.

Mindfulness a meditace vám pomůžou rozšířit vaše vnímání a chápání vztahů a propojení s ostatními lidmi a světem kolem vás. Naučíte se rozvíjet hlubší porozumění a prožívat větší sounáležitost s lidmi a přírodou.

Imaginace světla je nástroj, který vám umožňuje vyvolat pocit jasu, klidu a harmonie ve vašem vnitřním světě. Tímto tématem jsme se rozhodli zakončit náš kurz, abychom účastníkům poskytli prostor pro kreativitu a představivost, které mohou vést k transformaci a inspiraci v jejich životě.

Na co se v jednotlivých kapitolách zaměříme?

Krátká ukázka

Meditační kurz: Od seberozvoje ke šťastné mysli

Váš způsob jak rozvíjet svou duši
990 Měsíčně
  • Unikátní spojení psychoterapie a buddhistického vědění
  • Vedeno odbroníkem v oboru
  • K přehrání kdekoli a kdykoli

Rychlá a jednoduchá

Stačí zadat jméno, telefoní číslo, email, heslo a platební údaje. Více než 5 minut vám to nezabere.

U nás jsou vaše data v bezpečí

Každého člena kurzu si vážíme a to i jejich soukromí, proto shromažďujeme minimum vašich dat a držíme je v tajnosti.

Jednou nastavíte a už se o nic nestaráte

Stačí nám poskytnout vaše údaje a už nemusíte nic řešit. Částka 990 kč se nám automaticky převede každé tři týdny. Když budete chtít kurz přerušit, tak se odhlásíte raz dva.

Od vaší jedinečné možnosti údělat něco pro svou mysl vás dělí...

...tak neváhejte a zaregistrujte se.

Kurz: Od seberozvoje ke šťastné mysli

Cena 990 Kč - každé 3 týdny automatická obnova

Časté otázky

Každá epizoda je jinak dlouhá. Většinou je potřeba si najít mezi 40 a 60 minutami na jeden díl.

Ano, seberozvoj a sebepoznání potřebují svůj čas. Proto máte vždy 3 týdny na zpracování jednotlivách epizod.

Samozřejmě, pokud se z jakéhokoli důvodu rozhodnete, můžete předplatné pozastavit a kdykoli se zase vrátit. 

Naše videa jsou online! Což znamená, že se můžete koukat kdekoli a kdykoli. Je to jako koukat se a video na Youtube nebo Seznamu.

Pozitivně orientovaná psychoterapie je cestou jak rozvinout svůj potenciál, najít elán a pozitivní přístup k životu. Naučím vás, jak místo problémů vidět výzvu.

 

 

Chcete se dozvědět o novinkách jako první?