OSHO dynamická meditace

Dynamická meditace je revoluční metoda, která se vyvinula ze syntézy starověkých technik a moderního pochopení lidské psychiky. Tato energická forma meditace je ideální pro ty, kteří hledají aktivnější přístup k meditativní praxi, který se zaměřuje na propuštění napětí a blokací v těle i mysli.

Často spojovaná s učením Osha, dynamická meditace využívá pohyb, dýchání a vokální výrazy k dosažení stavu hlubokého uvolnění a klidu. To ji činí vynikající volbou pro meditaci proti stresu a jako účinný nástroj pro meditaci na uvolnění stresu.

Mnoho meditačních center a meditacních kurzů nyní zahrnuje dynamickou meditaci do svých programů, aby uspokojili rostoucí poptávku po metodách, které se hodí pro energický a aktivní životní styl. Tyto kurzy jsou navrženy tak, aby byly přístupné jak začátečníkům, tak pokročilým praktikům.

V současné době je také možné nalézt dynamickou meditaci na YouTube, kde jsou k dispozici instruktážní videa a vedené meditace. Tato videa poskytují uživatelům možnost prožít dynamickou meditaci v pohodlí jejich domova.

Pro ty, kteří hledají hlubší fyzické a emocionální propuštění, může dynamická meditace nabídnout přesně to, co potřebují. Jde o léčivou meditaci, která může přinést významné změny v osobní pohodě a životní síle.

Co mám teď dělat?!

Pokud chcete se mnou osobně konzultovat a pracovat psychoterapeuticky na svém seberozvoji, objednejte se ke mně na Pozitivně orientovanou psychoterapii a začněte důvěřovat své šťastné cestě životem.

Objednejte si online psychoterapii

firemni-psycholog-kristyna-troneckova

Vyplňte formulář a já se vám obratem ozvu

Kristýna mi opravdu pomohla, rozhovory s ní jsou velmi inspirativní. Navedla mě jak se na věci koukat z pozitivní stránky a stále na tom spolu pracujeme.

Pozitivně orientovaná psychoterapie je cestou jak rozvinout svůj potenciál, najít elán a pozitivní přístup k životu. Naučím vás, jak místo problémů vidět výzvu.

 

 

Chcete se dozvědět o novinkách jako první?