Pozitivně orientovaná psychoterapie

aneb Jak na štěstí a pozitivní přístup k životu?

Pro koho jsou mé terapie vhodné?

Pozitivně orientovaná psychoterapie je cestou jak rozvinout svůj potenciál, najít elán a pozitivní přístup k životu. Naučím vás, jak se na věci dívat pozitivně. Zajímá vás jedna z těchto oblastí?

Pozitivní myšlení

Chcete svůj život zarámovat pozitivním nábojem a přemýšlíte, jak na to? Víte, že každá negativní událost je vykompenzována třemi pozitivními, které se člověku dějí? Pozitivně orientovaná psychoterapie je tou správnou cestou, jak nastartovat vaše pozitivní myšlení.

Osobnostní rozvoj

Pozitivně orientovaná psychoterapie je užitečná pro všechny, kteří touží po seberozvoji a nalezení harmonie mezi duševními, duchovními a mentálními aspekty osobnosti. Psychoterapie povzbuzuje k rozvoji silných stránek, k vlastnímu jednání, a k najití své cesty ke štěstí.

Odbourání stresu

Přemýšlíte nad tím, jak se méně stresovat a víc si užívat všech radostí života? V pozitivně orientované psychoterapii na to společně přijdeme.

Zklidnění mysli a meditace

Znáte pořekadlo „mít hlavu jako pátrací balón“? Už se vám to někdy stalo a obtížně se vám navracel klid mysli? Zaměření na přítomnost a umění koncentrace na vás čekají během našich terapií.

Nová energie a motivace

Terapii online doporučuji také všem, kteří chtějí načerpat novou energii, získat lepší motivaci a podívat se na věci z pozitivní perspektivy. Terapie také učí přijímat se takoví, jací jsme.

Sebedůvěra a sebepřijetí

Být si jistý sám sebou může být pro mnohé životní výzvou a přáním; pozitivně orientovaná psychoterapie vám pomůže na cestě ke zhmotnění tohoto snu. Psychoterapie také učí získat pozitivní nadhled na vztahové záležitosti a vyznat se v jejich spletitých uličkách.

Pozitivně orientovaná psychoterapie odráží můj životní příběh založený na hledání a nacházení pozitivních přístupů k životním situacím.

Spokojení klienti

Pozitivně orientovaná psychoterapie je cestou jak rozvinout svůj potenciál, najít elán a pozitivní přístup k životu. Naučím vás, jak místo problémů vidět výzvu.

 

 

Chcete se dozvědět o novinkách jako první?